Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

Novay Design ekibi olarak bizim işimiz; markanızı en üst seviyeye taşımak ve bulunduğunuz konumdan asla taviz vermemektir. Soru ve beklentilerinizi en doğru ve çözümcül yaklaşımlarla karşılayıp, her zaman daha da iyisini üretmeyi kendimize misyon edinmiş bir aile olarak, siz isteyin biz yapalım diyoruz. Markanızın tanıtım, pazarlama ve medya alanlarında yapılması gereken bütün ihtiyaçlarınızı belirleyip, belli aralıklarla asla ve en ince ayrıntıları dahi asla es geçmeden revize edip, atmamız gereken adımları bu yönde atıyoruz. Herşeyden önce benimsediğimiz ilk kural ve önceliğimiz sizin hayallerinizdir. Biz, hayallerinizin çok daha üstünde bir performans sergileyerek akılcıl ve teorik yaklaşımlarla çok daha fazlasını sizlere sunuyoruz.

Teknoloji ve bilişim sahasında edindiğimiz mükemmel yeri, yüksek başarı performansımıza borçluyuz. Bu başarılarımız ise bizim en açık referansımızdır. Sektörün önde gelen firmalarından olmamız, bizde asla bir gevşeme ya da kibire neden olmamıştır. Aksine, her zaman daha da iyisini yapmak için tutku ve çalışkanlıkla harmanlanmış bir hırsla her zaman canlı kalmayı başararak iş motivasyonumuzu arttırmaya devam ediyoruz.

Hizmetlerimiz

E- Ticaret sistemleri, sosyal medya hizmetleri, danışmanlık hizmetleri, kurumsal kimlik, web tasarım, sektörel kimlik, grafik tasarım, mobil uygulama kodlama ve geliştirme, SEO optimizasyon hizmeti gibi yazılım, reklam ve tanıtım adına pek çok çeşitli alanlarda ektif olarak faaliyet gösteriyoruz. Öncelikle sizi ve beklentilerinizi çok iyi anlayıp, tanıyoruz. Sonrasında beklentileriniz üzerine bir yol haritası çiziyoruz. Devamında farklı farklı kollara ayrılmış planlamalarla, kurumunuzun/ isminizin risk ve kayıp yaşamadan en üst çıtaya varmasını sağlıyoruz.

Kullanıcılar tarafından ilgi çekici ve dikkat uyandırıcı yazılı ve görsel tanıtımlarla, kreatif ekibimiz ile birlikte ortaya harika sonuçlar çıkarıyoruz. En iyi hizmeti en sağlıklı koşullar içerisinde size sağlıyoruz. İlkemiz; dinamik alt yapımızla ve keskin vizyona sahip profesyonel ekibimiz ile bizden her ne talep ediyorsanız, kusursuz, tatmin edici yaklaşımla beraber mükemmeliyetçi bir çalışma stratejisi benimsemektir. Çözümlerimizin güncel olmasına azami özen gösterip, her işimizde prensipli çalışma şeklimizle size hizmet vermek bizler için büyük bir keyif.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın