Hi̇zmetleri̇mi̇z
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
Hi̇zmetleri̇mi̇z
Verdiğimiz hizmetlere aşağıdan ulaşabilirsiniz

E-Ticaret Sistemleri

Ömür Boyu Lisanslı E-Ticaret Sitesi Paketleri ile ürünlerinizi kendi sitenizde aynı gün satışa sunun, E-Ticaret Yazılımlarımız ile Öne Çıkın.

Web Tasarım

Karmakarışık ve ilgi çekmeyen görüntüde olan web siteleri yerine; hem sade hem de düzenli olan web siteleri satışlarda daha avantajlı olacaktır.

Kurumsal Kimlik

Markanızı öne çıkarmak ve insanların sizi tanıyabilmesi için kurumsal kimlik oldukça önemlidir.

Sektörel Yazılımlar

Sizin sektörünüz hangi alanda olursa olsun yazılımlarınız bizim tarafımızdan yapılmaktadır. Böylelikle siz zamandan ve iş gücünden tasarruf ederek daha verimli bir çalışma ortamı sağlayabilirsiniz.

Grafik Tasarım

Siz de grafik tasarım hizmetleri almak istiyorsanız; çizdikleriyle hedef kitleye ulaşmasını bilen, hayal gücü kuvvetli ve sanatsal yetenekleri fazla olan kişilerden yardım alabilirsiniz.

Sosyal Medya Hizmetleri

Sosyal medya hizmetleri; ciddi ve analitik düşünceye sahip insanlardan teşkil olmuş kaliteli ve güvenilir bir ekiple organize olarak yapılması gereken stratejik bir iştir. Biz Novay Design ailesi olarak, dijital pazarlama sahanızı en işlevsel bir hale getirip ve nokta atışlı hedeflerle genişletip imar ediyoruz.

Danışmanlık Hizmetleri

Her türlü iş stratejilerinizi hayata geçirmek için danışmanlık hizmeti almalısınız. Eğer hedefinize zayiatsız ve kat kat büyüyen bir kazanç artışıyla ulaşmak istiyorsanız, işinde uzman ve deneyimli danışmanlarla bu yola çıkmanız gerekir.

Mobil Uygulama

Novay Design ailesi olarak; firmamız sizlerin talep ve beklentilerini anladıktan sonra, amaca yönelik her adımı en başarılı şekilde atmaktadır. Kullanıcılara hitap edip beklentilerini karşılamak adına, sektörü ve revaçta olan seçenekleri her zaman yakından takip ediyoruz.

SEO Optimizasyonu

SEO açılım ve anlam olarak kabaca , arama motoru optimizasyonu demektir. Yani burada optimize edilecek veri; arama motorlarında aranan sonuçlar için en üst sıralarda görüntülenmesini sağlama hizmetidir.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın