Seo Opti̇mi̇zasyonu
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
SEO Optimizasyonu

SEO Optimizasyonu

SEO açılım ve anlam olarak kabaca , arama motoru optimizasyonu demektir. Yani burada optimize edilecek veri; arama motorlarında aranan sonuçlar için en üst sıralarda görüntülenmesini sağlama hizmetidir. Tabi ki bu bir kez yapılıp ve bir daha ihtiyaç duyulmayacak bir olgu değildir. Yüzlerce benzer içerik girildiğinde, sizin aşağı sıralarda kalmanızı engelleyecek olan şey, optimizasyonu her zaman canlı ve dinamik tutmaktan geçiyor.Bu da arama motorlarında aranan şeyin hangi kritere göre ve nasıl sıralandığını bilmek ve iyi takip etmekten geçiyor.

Örneğin; siz Apple satıcı iseniz, müşterileriniz arama moturuna “apple” yazdığında karşılarına elma çıkmasını istemeyiz. Yani iş sadece anahtar kelimeyi kullanıp alıcıları çekmekte değil. Aktivite raporlarının takibinin yapılması, link oluşturmak, doğru anahtar kelimeleri yeterli sayılarda kullanmak ve arama sonuçlarına çoklu yanıtlar verebilmek SEO optimizasyonu hizmetinin birbirleriyle muavenet halindeki halkalarıdır.

SEO Optimizasyonu Nasıl Çalışır?

SEO, anahtar kelimeleri sihirli bir hale getirip, kullanıcıların aradıkları sonuçlara varmaları için sizin sitenize doğru bir köprü kurar. Kullanıcılar ve web sitesi arasında oluşan bu görünmez köprü, sizin görünürlüğünüzü ve kolayca bulunabilmenizi sağlar. Sizde var olan bilgileri, arama yapan kullanıcıya iletir, Yani daha net söylemek gerekirse, sizi karşı tarafa aradığı adres olarak bildirir. Fakat arama motorları sıklıkla dur durak bilmeksizin en tatmin edici sonuçları göstermek adına algoritma yenileme halindedir. Eğer siz bu değişim rutinine ayak uydurmaz ve güncelliğinizi yitirirseniz, ya hiçbir şekilde iyi noktalara gelemezsiniz ya da büyük emeklerle belli bir noktaya kadar çıkarmayı başardığınız sitenizin artık uğranmayan bir yer oluşuna şahit olursunuz. Çünkü sizde olanı arayanlar, sizi bilmedikleri için bulma olanakları da yoktur.

Site İçi SEO

Web sitenizin içeriğindeki her sayfanın en ince ayrıntısına kadar incelenip teker teker optimize edilip arama motorlarında kullanıcıların karşısına ilk olarak sizin çıkmanızdaki en büyük pay site içi SEO hizmetinindir. İyi yapılmış, hiçbir detayın atlatmadığı site içi SEO, sizin diğer tüm işlerinizi minimum düzeyde bırakıp en büyük işlevi sağlayacaktır.

Site Dışı SEO

Herkes tarafından merak edilen, aranan ve takip edilen içerikleri oluşturup, bunları şahane bir sunumla pazarlamak site dışı SEO sayesinde mümkün. Yani siz site dışı SEO ile, konu ve içerik başlıkları olarak başka sitelerle de bağlantılı olursanız bulunmanız için bir başka yol daha açılmış olur. Marka bilinirliğinizi arttırıp, resmi ve doğru kaynaklarla güvenilir bilgiler sunarak da topluluklar içinde ünlenmenizi destekler. Site dışı SEO sizin vitrininizdir. Her daim dönüşür, evrilir ve yenilikçi yaklaşımlar ister.

Neden Biz?

İşimizi özveri ile yaparak sizin için her zaman en iyisini vaat ediyoruz. SEO denince akla gelen klişe ve eksik bilinen ezberlerin haricinde, pek çok hizmeti hırslı ve yetenekli kadromuzla sizlerin beğeni ve beklentilerini karşılamak adına donatıyoruz. Başlıklar, başlık etiketleri, URL ayarları, site hızı, site içi bağlantılar ve uzantılar, site içerikleri, içerik pazarlama, görseller, reklam, halkla ilişkiler, alt metin, mobil uyumluluk, popülarite gibi daha pek çok faktörü dengede tutup yeni ziyaretçi çekmek adına, hedefe yönelik çalışmalarla sitenizi zenginleştiriyoruz. Her zaman güncel kalmak, siteyi oluşturup hit alma durumunu kazandıktan sonra da devam etmesi gereken bir çalışmadır. Çünkü değişen gündem ve konular, insanların ihtiyaçlarını ve bilmek istediklerini değiştiren bir etkendir. Biz işinde profesyonel ve güçlü bir ekip olarak hem bugün hem yarın ihtiyaçlarınızı belirleyip bu yönde karşılamak adına sizlerin yanındayız.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın