Sosyal Medya Hi̇zmetleri̇
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
Sosyal Medya Hizmetleri

Sosyal Medya Hizmetleri

Teknolojik anlamda gelişen ve halen gelişmekte olan bir dünyada; yaşıyoruz. Globalleşme yolunda çığır açarak ilerlediğimiz son yıllar da, özellikle internet ve sosyal medya kullanımının en ektif olduğu dönemlerdir. Televizyon izlenme oranı azaldıkça, televizyonda görmeye alıştığımız reklamların tümünü artık sosyal mecralarda da sıklıkla görmekteyiz. Üstelik istatistiksel oranlar bize; sosyal medyada görülen herşeyin çok daha kolay pazarlandığını, daha geniş kitlelere ulaşım sağlayarak, reklam yapmanın asıl amacına da en büyük katkıda bulunduğunu gösteriyor.

Neden Sosyal Medya?

Televizyon dünyası; belli grupların tekelinde olan, bireylerin istediği gibi kullanabileceği bir alan değildir. Ancak sosyal medya ise; halkın hemen her tabakasından insanın rahatlıkla ve dilediği zaman ulaşabileceği bir platformdur. Sosyal medya; televizyon medya ve gündemine göre çok daha aktif ve canlıdır. Hatta daha hayattar bir iletişim ortamı sunar diyebiliriz. Bu özgür alanda, isteyen istediği kişiye ve istediği ölçüde yorum yapabilir, fikir alışverişinde bulunmak için de kolayca ulaşabilir. Ancak elbette bunun karşılığı olarak, makul olmayan ya da hadlerini aşan, istenmeyen yorum ve yazılara da anında müdahale edilebilmesi, sosyal medyanın dinamik olmasını korumada en önemli etkendir.

Nasıl Çalışıyoruz?

Öncelikle sosyal medya nedir iyi anlamak lazım. Biz siz değerli danışanlarımıza bunu en ince ayrıntısına kadar anlatmaktan büyük bir keyif alıyoruz. Çünkü biz işimizi büyük bir aşk ve tutkuyla yapmaktayız. Talep ettiğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz her konuyu masaya yatırıp, sizin görünürlüğünüzü ve tercih edilme oranınızı maksimuma çıkarma hedefimizi planlayıp yola bu şekilde çıkıyoruz.

Elbette ki ilk hedefimiz, sosyal medyanızın ilgi çekici ve konseptle uyumlu olmasıdır. Hemen ardından gelen ikinci adımız ise; sosyal medyanızı her zaman canlı tutmak ve müşterilerinize/danışanlarınıza hitap edecek şekilde dizayn edip bunun devamlılığını sağlamak. Sosyal medyanızdaki üye, takipçi ya da ziyaretçilerinizin yorum, eleştiri ya da beklentilerini belirttikten sonraki geri dönüşleriniz çok önemlidir. İşte biz bu gibi anında geri bildirimlerle markanızı ya da isminizi çok daha sempatik ve iyi bir alternatif haline getiriyoruz. Geniş perspektiften bakıp resmin bütününü analiz ediyoruz. Ve bunu yaparak da gerekli blog yazıları, reklam içerikleri, görsel ve videolar, gifler, yorumlar ve yanıtlar ile olmak üzere eksik hiç bir nüans kalmadan sizi en yukarıya taşıyoruz. Zaten bizimle iletişime geçme amacınızın tamamı da bu olmalı. İsminiz ve sunduklarınız doğrudan markanızdır. Bu nedenle halkla ilişkiler misyonunuzu en doğru şekilde ve iletişimde sosyal medya takibinizin de en iyi şekilde planlanıp yapılması gerekir.

Neden Biz?

Sosyal medya hizmetleri; ciddi ve analitik düşünceye sahip insanlardan teşkil olmuş kaliteli ve güvenilir bir ekiple organize olarak yapılması gereken stratejik bir iştir. Biz Novay Design ailesi olarak, dijital pazarlama sahanızı en işlevsel bir hale getirip ve nokta atışlı hedeflerle genişletip imar ediyoruz. Deneyimli ve işinde ehil profesyonel kişilerden oluşan kadromuz ile, sosyal medyaya dair ve algoritmadaki işletim sistemi ile ilgili ne varsa ihtiyaçlarınızı belirleyip, o noktaya varmanız için en başarılı adımları izliyoruz. Bugüne dek yaptığımız her iş bizim en büyük teminatımızdır. Siz değerli danışanlarımızın isteklerini asla göz ardı etmeden, fakat bunca iş geçmişimizle birlikte kendi tecrübe, bilgi ve birikimimiz ile harmanlayıp en doğru sosyal medya kullanımını sizlere sunuyoruz. Dijital pazarlama ve teknolojiye dair herşeyi sizler için öngörüyor ve tasarlıyoruz. Yaratıcı içeriklerle sosyal medya yönetiminde en yüksek seviyede olmak için bize ulaşın.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın